2014 Yaz Modası ve Trendleri

6 ay önce
958 kez görüntülendi

2014 Yaz sezonunun yaklaştığı bu dönemlerde yeni dönem yazlık elbiseler alıcılar için sergilenmeye başladı. İnsanlar yaz sezonunda rahat ve daha ferah elbiseler tercih etmektedir. Ancak rahat olduğu kadar şık elbiseler de insanların tercihleri arasındadır.

Yeni dönem yazlık elbiselerin tamamı canlı renklerden oluşmaktadır. Kişisel tercihler gereği farklı renkler de tercih edilebilir. Yaz yaklaştıkça yenilenen gardrobların tamamı rengarenk gökkuşağını andırmaya başladı. Deniz renkleri olan mavi ve yeşil 2014’de de çok moda olmaya devam ediyor. Her dönem olduğu gibi bu renkler elbiseler de tek renk ya da elbiselerin içinde desen olarak görülmektedir. Her sene olduğu gibi beyaz renk masumluğu ve yazı temsil etmektedir. Ve 2014’de beyaz gene vazgeçilmeyen renkler haline gelmiştir. Ayrıca canlılığı ve tutkuyu temsil eden kırmızı her alanda görülebilecek renklerden biridir.

Yazlık elbiselerin tamamında bu sene straplez modeller öne çıkmaktadır. İnce keten ve lastikli modeller rahat ve ferahlık sağlamaktadır. Ayrıca yarım kollu modeller de hafif kilolu bayanların tercih edebileceği modeller arasındadır.

Yaz mevsiminin getirdiği çiçekler bu sene elbiselerde de görülmektedir. Çiçekli elbiseler her sene olduğu gibi bu sene de bayanların tercihleri arasındadır.

Yazın en büyük avantajı bayanlar için kombinasyon derdinden kurtulmuş olmalarıdır. Renkli ve cıvıl cıvıl elbiseler ile her ortama gitmeleri mümkündür. Ayrıca rahat hareket ettikleri ve hareketleri kısıtlamadığı için yazlık elbiseler ile çalışma ortamına da uyum sağlamaları kolaydır. 2014 yazlık elbiselerini bütün markaların mağazalarından alabilir veya internet adreslerinden sipariş etmek mümkündür.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık